Naše služby

Konzultace a architektonické koncepty

My pracujeme

Nabízíme rozsáhlé poradenství a optimalizaci. Zajistíme vlastní profesionální návrh interiéru.

Vy profitujete

Nárůst efektivity a optimalizace komunikace. Menší náklady na architektonické návrhy a úzká spolupráce mezi všemi pracujícími na projektu.

Akustika

Postaráme se o správný tón

Hluk snižuje koncentraci, způsobuje stres a snižuje pracovní výkon. Správná akustika tomu dokáže zamezit a učinit z místnosti pracovní prostředí s ideálními podmínkami.

Vy profitujete

Možnost ovlivnit akustiku kanceláře již od začátku a tím výrazně zlepšit pracovní podmínky.

Osvětlení

Myslet osvíceně

Světlo může vyzařovat teplo, zlepšovat pracovní podmínky ale také má schopnost zatěžovat a dráždit. Výběr osvětlení hraje při návrhu pracoviště velice důležitou roli.

Světelná analýza

Nabízíme světelnou analýzu místnosti z hlediska světelných vlastností. Zohledníme přímé, nepřímé a přirozené zdroje světla.

Koncepce barev a materiálů

My pracujeme

Nabízíme individuální koncepty barev a materiálů a následné odborné poradenství při odsouhlasení barevných řešení. Integrujeme existující vizuální identitu s polečnosti do projektového řešení.

Vy profitujete

Nové motivující prostředí, které vyzdvihne firemní hodnoty.

Elektrifikace

Kam s kabely

Integrace techniky je jedna z nejdůležitějších věcí, která by měla být zohledněna při zařizování kanceláře. Naši odborníci vám poradí jak naplánovat a zrealizovat optimální řešení.

Ergonomie sezení

Naši produktoví manažeři vás podpoří při výběru židle. Poradí vám, jak nastavit mechaniku tak,
aby vaše tělo netrpělo a vy jste seděli zdravě.

Pasivní sezení

Sezení s ohnutými zády způsobuje zatažení svalů, ovlivňuje dýchání a také koncentraci. To vede ke svalovému a nakonec i celkovému napětí. Veškeré námi dodávané židle jsou vybaveny synchronní mechanikou. Opěradlo židle díky mechanice spolehlivě podpoří páteř během celodenního sezení a umožní celkové uvolnění.

Zdravé, aktivní sezení

Aktivní sezení zajišťuje pravidelný pohyb páteře. Při tomto způsobu sezení mají meziobratlové mechanismy zajištěn přísun živin. Díky rozpohybování páteřních kloubů je meziobratlové svalstvo stimulováno. Je zajištěno prokrvení, pravidelný přísun živin a okysličování, díky kterému se znatelně zvýší pozornost a soustředění.

Kontakt


Ing. Pavel Voborník

67127 Hrádek č. 61

Telefon: +420 602 740 846

Email: vobornikp@post.cz

www: http://vobornikp.cz

IČ: 47368381
DIČ: CZ 530222019

logo-260x.png
Ing. Pavel Voborník © www.vobornikp.cz všechna práva vyhrazena
Vytvořil Portal70.cz - tvorba webových stránek Znojmo

Search