Komerční a veřejné prostory

Recepce

Recepce
RC Line
První dojem hraje vždy klíčovou roli. Recepce je místo, kde lidé přicházejí do prvního kontaktu s firmou a tráví zde více času. Při realizaci firemních prostor by se proto volbě recepce mela věnovat zvýšená pozornost. Nabízíme kompletní proces od návrhu, přes výrobu až po dodání a montáž. Inspirujeme se korporátní identitou společnosti a navrhneme a vyrobíme recepci, která bude reprezentovat a bude sloužit jako příjemný vstupní bod do firemních prostor.

Modul Space

Management

Management
SitagPrime
SITAGPRIME je řada exkluzivního kancelářského nábytku, která se vyznačuje vysoce kvalitním materiálem a unikátním designem.
Stůl SITAGPRIME je tvořen materiály z hliníku a dřeva, které splývají v perfektní harmonii. Prvky stolu včetne kontejneru představují vysokou úroveň funkce a designu. SITAGPRIME je inovativní stolový systém určený pro účinnou práci ve stylovém prostředí.

Meeting

Meeting
SitagPrime
Vytříbený styl stolu SITAGPRIME dominuje také v jednacích místnostech. Kvalitní stůl z vybraných materiálu poskytne podmínky, při kterých mohou být pracovní jednání vedeny efektivne a v uvolněné atmosféře.
Jednací stul SITAGPRIME je složen ze symetrických konstrukčních prvků a je upevněn na elegantní podnoži, která poskytuje velkorysý prostor pro nohy. Stolová deska muže mít dle požadavku obdélníkový, čtvercový nebo kulatý tvar.

Konference

Konference
Join Me
Konference, diskuze, prezentace, studium. Join Me nabízí ideální podmínky pro každou z těchto činností.
Systém stolu a židlí Join Me je všestranný a dokáže velkoryse ušetřit místo. Deska stolu je rozdělena na tři části, díky důmyslné konstrukci je možné tyto části složit přes okraj stolu. Stůl se tak může přestavět do třech velikostně různých tvarů, ideálních pro studijní účely, meetingy a semináře nebo do tvar pro uskladnění.
Plenar2

Pro úplné informace o cenách, obchodních podmínkách a dodacích lhůtách nás můžete kontaktovat buď telefonicky +420 602 740 846 nebo emailem - vobornikp@post.cz

Kontakt


Ing. Pavel Voborník

67127 Hrádek č. 61

Telefon: +420 602 740 846

Email: vobornikp@post.cz

www: http://vobornikp.cz

IČ: 47368381
DIČ: CZ 530222019

logo-260x.png
Ing. Pavel Voborník © www.vobornikp.cz všechna práva vyhrazena
Vytvořil Portal70.cz - tvorba webových stránek Znojmo

Search