Doplňky

Patentovaný dekorativní systém tvořený polymerovými hvězdicovými tvary se šesti spojnicemi, které lze dohromady donekonečna kombinovat v několika vzorcích. Ideální pro dělení prostoru nebo oživení a přizpůsobení místnosti.

Více...


Inovativní patentovaný systém z polymerových částí, který umožňuje nekonečné doplňování. Určený ke komunikaci a dělení nebo výzdobu prostoru.

Více...


Stojanový věšák na kabáty z epoxidem lakované oceli. Háky, úchyt na deštníky a základna s integrovaným odkapávačem jsou z vysoce kvalitního polymeru.

Více...


Věšák na kabáty s centrální trubicí a základnou v lakované oceli. Horní část stojanu je z polykarbonátu.

Více...


Ergonomická podložka pod nohy z pěnového polyuretanu s dřevotřískovým jádrem. Rýhovaný povrch braní nohy proti uklouznutí. K dispozici je také podložka v nastavitelném provedení s lesklým ocelovým rámem.

Více...


Odpadkový koš z vysoce kvalitního leštěného polymeru.

Více...


Odpadkový koš nebo nádoba na deštníky z oceli s lakovaným povrchem. Může být vybaveny krytem nebo oddělovačem pro tříděný odpad z vysoce kvalitního polymeru. Produkt je dostupný také v ohnivzdorné verzi s ocelovou základnou včetně epoxidově upraveného povrchu.

Více...

Pro úplné informace o cenách, obchodních podmínkách a dodacích lhůtách nás můžete kontaktovat buď telefonicky +420 602 740 846 nebo emailem - vobornikp@post.cz

Kontakt


Ing. Pavel Voborník

67127 Hrádek č. 61

Telefon: +420 602 740 846

Email: vobornikp@post.cz

www: http://vobornikp.cz

IČ: 47368381
DIČ: CZ 530222019

logo-260x.png
Ing. Pavel Voborník © www.vobornikp.cz všechna práva vyhrazena
Vytvořil Portal70.cz - tvorba webových stránek Znojmo

Search